Sale!

Zinxhire Plastike Per Gomen

Original price was: 4000 L.Current price is: 3500 L.

-13%

Zinxhire Plastike Per Gomen

Transport ne gjithe Shqiperine

  • 200 Lek ne Tirane
  • 300 Lek Jashte Tiranes

 

Guaranteed Safe Checkout

Zinxhire plastike per gomen e makines tuaj.

Keto zinxhire jane te perbere nga fibra shume te forta plastike si dhe nga 4 litare teper rezistent dhe te forte per te kryer lidhjen e tyre pas gomes se makines tuaj.

Benefitet e perdorimit te ketij produkti jane disa, si psh :

1. Mbron diskun dhe gomen nga demtimet.

2. Shume e lehte per tu vendosur si dhe ndihmon drejtimin e mjetit ne rruge me bore apo akull.

3. Rrine te fiksuar pas gomes se makimes duke evituar demtimin e tyre.

E gjeni prane dyqanit tone per vetem 4000L.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zinxhire Plastike Per Gomen”

Your email address will not be published. Required fields are marked *