Zinxhir Gomash

3500 L

Zinxhir Gomash

Transport ne gjithe Shqiperine

  • 200 Lek ne Tirane
  • 300 Lek Jashte Tiranes

 

Guaranteed Safe Checkout

Zinxhir Gomash per cdo model makine me madhesi te ndryshme.

Ky produkt vjen me permasa te ndryshme duke bere te mundur pershtatjen ne cdo model makine.

Shume rezistent dhe shume efikas per perdorim ne rruge me bore ose me ngrice duke bere te mundur ecjen e automjetit ne te njejten trajektore pa devijim si dhe eleminon rreshkitjen apo xhirimin e gomes se makines.

Materiali qe perbehet ky produkt nuk demton gomen e makines.

Kete produkt e gjeni prane dyqanit tone ( Auto Univers ) te ndodhur ne Tirane.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zinxhir Gomash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *