Sale!

Photon Led D1S

Original price was: 7500 L.Current price is: 6500 L.

-13%

Photon Led D1S

Transport ne gjithe Shqiperine

  • 200 Lek ne Tirane
  • 300 Lek Jashte Tiranes

 

Guaranteed Safe Checkout

Photon LED D1S: Ndricimi i Rruges Qe Ju Mbetet Besnik per 6 Muaj!

Eshte koha te transformoni eksperiencen tuaj te udhetimit me dritat e reja te ndricimit rrugor, Photon LED D1S. Nje zgjidhje e avancuar dhe e besueshme per te siguruar nje ndricim te fuqishem dhe te qarte, duke ju ofruar nje udhetim te sigurt ne cdo kohe te dites.

Dizajnuar me teknologjine me te fundit ne fushen e ndricimit rrugor, Photon LED D1S siguron nje shkalle te larte te ndricimit dhe nje shikim te qarte te rruges perpara jush. Performanca e jashtezakonshme e diodave LED ofron nje shkelle te jashtezakonshme te ndricimit, duke ju lejuar te udhetojme me siguri dhe komoditet ne cdo udhetim.

Me nje garanci prej 6 muajesh, jepet siguria qe produkti eshte i dizajnuar per te zgjatur dhe per te permbushur nevojat tuaja te udhetimit. Besimi yne ne cilësinë dhe performancën e produktit eshte i pa diskutueshem.

Mos hezitoni me, zgjidhni Photon LED D1S per nje udhetim te sigurt dhe te komodshem ne cdo kohe te dites. Ky eshte ndricimi qe ju mund te besoni per cdo udhetim!

Ky produkt mund te montohet prane ambienteve tona si dhe vjen me 6 MUAJ GARANCI !!!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Photon Led D1S”

Your email address will not be published. Required fields are marked *