Sale!

Photon Led D2S

Original price was: 8000 L.Current price is: 6500 L.

-19%

Llampa Led D2S

Transport ne gjithe Shqiperine

  • 200 Lek ne Tirane
  • 300 Lek Jashte Tiranes

 

Guaranteed Safe Checkout

Photon LED D2S: Ndricimi i Rruges Qe Ju Mbetet Besnik per 6 Muaj!

Me lumturi ju prezantojme dritat e reja te ndricimit rrugor: Photon LED D2S. Nje zgjidhje moderne dhe inovative per te siguruar nje udhetim te sigurt dhe te qarte ne cdo kohe te dites.

Photon LED D2S ofron nje shkalle te larte te ndricimit dhe performancen e jashtezakonshme te diodave LED. Kjo pajisje e perparuar siguron nje shikim te qarte dhe te persosur te rruges, duke ju ofruar nje udhetim te qete dhe te sigurt ne cdo kusht.

Nuk ka me nevoje te shqetesoheni per kualitetin e ndricimit rrugor. Me garancine e ofruar prej 6 muajesh, ju jepet siguria absolute qe produkti eshte i dizajnuar per te zgjatur dhe per te permbushur nevojat tuaja te udhetimit. Besimi yne ne cilësinë dhe performancën e produktit eshte i pa diskutueshem.

Mos hezitoni me, zgjidhni Photon LED D2S per nje eksperience te pazakonte te ndricimit rrugor. Kjo eshte zgjidhja qe ju ofron siguri dhe besnikeri per cdo udhetim.

Ky produkt mund te montohet prane dyqanit tone si dhe vjen me 6 MUAJ GARANCI!!!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Photon Led D2S”

Your email address will not be published. Required fields are marked *