Mbajtese Targe Volkswagen Led

1200 L

Mbajtese Targe Volkswagen Led

Transport ne gjithe Shqiperine

  • 200 Lek ne Tirane
  • 300 Lek Jashte Tiranes

 

Guaranteed Safe Checkout

Mbajtese Targe Volkswagen Led

Vjen nga fabrika me nje ndricim led i cili eshte lehtesisht i montueshem ne cdo automjet volkswagen. Ledi qe kjo portotarge mban eshte rezistent ndaj ujit te ftohtit, etj. Lidhet me rryme 12v dhe i jep nje pamje teper te vecante automjetit tuaj.

Ky produkt vjen tashme me nje cmim prej 1200L prane dyqanit tone.

🌟 Mbajtese Targe Led Volkswagen

🏍 Transport Ne Te Gjithe Shqiperine

🔹️ Cilesi dhe cmim vetem tek auto univers

#autounivers #tirana #llampa #drita #cilesi #cmim #led #makina #mbajetsetelefoni #viral

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mbajtese Targe Volkswagen Led”

Your email address will not be published. Required fields are marked *