Llampa Targe Led

1200 L

Llampa Targe Led

Transport ne gjithe Shqiperine

  • 200 Lek ne Tirane
  • 300 Lek Jashte Tiranes

 

Guaranteed Safe Checkout

Llampa Targe Led lehtesisht te montueshme ne cdo automjet.

Perberja e ketyre llampave jep ndricim te forte dhe te bardhe mbi targen e makines tuaj. Ato jane nje trup dhe ajo cka i ben te vecanta keto lloj dritash eshte jetegjatesia dhe ndricimi i tyre.

Kjo llambë led mundësohet nga 6 copë çipa led të përmirësuar.

Parimi i ndriçimit optik të sipërfaqes së harkut nxjerr më shumë rreze dhe më shume ndricim. I mbyllur nga xhel i papërshkueshëm nga uji me cilësi të lartë, ky funksion i fortë i papërshkueshëm nga uji ju lejon të ngisni makinen tuaj pa shqetësime në ditët me shi ose borë.

Kete produkt e gjeni ne dyqanin tone me nje cmim prej 1200L

Drita Targe Led

🌟 Per shume modele makinash

🏍 Transport Ne Te Gjithe Shqiperine

🔹️ Cilesi dhe cmim vetem tek auto univers

#autounivers #tirana #llampa #drita #cilesi #cmim #led #makina #mbajetsetelefoni

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Llampa Targe Led”

Your email address will not be published. Required fields are marked *