Grila Kofano BMW Grille

4000 L

Grila Kofano BMW Grille

Transport ne gjithe Shqiperine

  • 200 Lek ne Tirane
  • 300 Lek Jashte Tiranes

 

Guaranteed Safe Checkout

Grila Kofano BMW Grille per shume modele E60 E46 E39 E90 F10 F30 si per shume modele te tjera.

SET Performance Grilë e përparme me shkëlqim të zi, përshtatet në BMW
Seti permban 2 grila te majten dhe te djathten

Vendosja në automjet: Përpara
Ngjyra: E zezë me shkëlqim, e lyer
Pajisjet: të gjitha modelet

Materiali: Cilësi e lartë-ABS Plastike-njëlloj si origjinali
Instalimi: Teper i thjeshte dhe instalim te shpejte
Montimi: Lehtesisht i montueshem ,më shumë se 16 kritere testimi (trashësia e materialit, dimensionet, testet e montimit) dhe një raport shumë i mirë çmim/performancë

Cilësia: Çertifikuar – më shumë se 50.000 të shitura Tuning – Pjesë – EKSPERIENCE e lartë – ne po punojmë me prodhuesit më të mirë në After Market
Dizajni: “përshtatet në të gjitha modelet E60/E61 të Serisë 5, që dëshiron të modifikohet në M-Performance”

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grila Kofano BMW Grille”

Your email address will not be published. Required fields are marked *