Spoiler Extension Golf 5 6

5000 L

Spoiler Extension Golf 5 6

Transport ne gjithe Shqiperine

  • 200 Lek ne Tirane
  • 300 Lek Jashte Tiranes

 

Guaranteed Safe Checkout

Spoiler Extension Golf 5 6 I përshtatshëm për Volkswagen Golf 5 GTI / R32 si dhe Golf 6 GTI / R

Përshkrimi i artikullit:
– Produkti nuk kërkon lyerje
– E disponueshme në tre opsione të pamjes së sipërfaqes: mat, e zezë me shkëlqim, pamje karboni
– Rezistent ndaj ujit dhe temperaturave ekstreme
– I fortë dhe fleksibël
– Shoqerohet me shirit 3M dhe leckë pastrimi per pluhurin
– Materiali: ABS
– Çertifikuar TUV MATERIALGUTACHTEN (çertifikatë TÜV për materiale)

E gjeni prane dyqanit tone Auto Univers te ndodhur ne Tirane, Rruga Thoma Koxhaj.

Cilesi dhe cmim vetem tek Auto Univers, mos ngurroni te na vizitoni dhe nga afer.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spoiler Extension Golf 5 6”

Your email address will not be published. Required fields are marked *