Drite Frenash F1 Style

3000 L

Drite Frenash F1 Style

Transport ne gjithe Shqiperine

  • 200 Lek ne Tirane
  • 300 Lek Jashte Tiranes

 

Guaranteed Safe Checkout

✔️ Drite Frenash F1 Style

💎 Keto lloj dritash ndizen ne momentin qe shtypen frenat dhe bejne pese (5) pulsime te forta dhe me pas ndalon ne drite statike.

🌟 Lehtesisht te montueshme dhe i japin pjeses se pasme nje pamje shume sportive dhe te bukur

🔹️ Cilesi dhe cmim vetem tek auto univers

Ky produkt kushton 3000L dhe e gjeni prane dyqanit tone ne rrugen Thoma Koxhaj, Pallatet Cabej, Tirane.

Mos ngurroni te na vizitoni dhe per shume produkte te tjera.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Drite Frenash F1 Style”

Your email address will not be published. Required fields are marked *