Sale!

Arome Makine Little Joe

Original price was: 550 L.Current price is: 450 L.

-18%

Arome Makine Little Joe

Transport ne gjithe Shqiperine

  • 200 Lek ne Tirane
  • 300 Lek Jashte Tiranes

 

Guaranteed Safe Checkout

Arome Makine Little Joe është një zgjedhje popullore për ata që duan të sjellin një erë të freskët dhe të këndshme në makinën e tyre. Këto aromë janë zakonisht të disponueshme në formë të përafërt të një figure të vogël që mund të vendoset lehtë në makinën tuaj.

Arome Makine Little Joe ofron një shumëllojshmëri aromash të këndshme, duke përfshirë fruta, lule, dhe arome të tjera të freskëta.
Këto produkte janë dizajnuar për të eliminuar aromat e pakëndshme dhe për të krijuar një ambient më të këndshëm brenda makinës. Aromat e tyre janë zakonisht të qëndrueshme dhe mund të zgjasin për një periudhë të konsiderueshme, duke siguruar një eksperiencë të këndshme aromatike gjatë udhëtimit.

Montimi i tyre është i thjeshtë, duke i vendosur ato në një vend të përshtatshëm në makinë, siç është ventilatori, dritarja, ose në zonën e mbeturinave.
Njëherë që janë vendosur, ato fillojnë të shpërndajnë aromën e tyre delikate në hapësirën e brendshme të makinës me çdo lëvizje të ajrit.
Kujdesuni që të respektoni udhëzimet dhe këshillat e prodhuesit për përdorimin e sigurt dhe efektiv të aromës “Little Joe” në makinën tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Arome Makine Little Joe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *