Vetulla Feneri Golf 6 Golf 7

2500 L

Vetulla Feneri Golf 6 Golf 7

Transport ne gjithe Shqiperine

  • 200 Lek ne Tirane
  • 300 Lek Jashte Tiranes

 

Guaranteed Safe Checkout

Vetulla Feneri Golf 6 Golf 7

Lehtesisht te montueshme dhe i japin makines tuaj nje pamje teper te vecante. Materiali perberes i tyre i ben ato teper elastike dhe rezistente ndaj djellit shiut apo ngricave. Pjesa e poshtme e tyre eshte e perbere nga nje material i quajtur bi-adeziv, i cili mundeson ngjitjen e tyre siper fenerit te makines. Cilesia e tij teper e larte ndikon ne ngjitje te forte dhe nuk i leshon ato ne shpejtesi te larte te automjetit. Jane te pershtatshme per automjetet tip Volkswagen Golf 6 si dhe Volkswagen Golf 7.

Ky produkt vjen tashme ne dyqanin tone me nje cmim prej 2500L

🌟 Golf 6 Golf 7

🏍 Transport Ne Te Gjithe Shqiperine

🔹️ Cilesi dhe cmim vetem tek auto univers

#autounivers #tirana #llampa #drita #cilesi #cmim #led #makina #mbajetsetelefoni

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vetulla Feneri Golf 6 Golf 7”

Your email address will not be published. Required fields are marked *