Sale!

Led Angel Eyes Per Bmw

Original price was: 3000 L.Current price is: 2500 L.

-17%

Led Angel Eyes Per Bmw

Transport ne gjithe Shqiperine

  • 200 Lek ne Tirane
  • 300 Lek Jashte Tiranes

 

Guaranteed Safe Checkout

Led Angel Eyes Per Bmw seria 1 5 6 7 seria E87 E39 M5 E60 E61 E63 E64 x3 E83 X5 E53 shume te lehte ne montim dhe i jep ndricim te forte rrethit te fenerit tek bmw.

Mikrocipi i tyre Canbus ben qe makina juaj mos te njohi driten si error.

LED Angel Eyes për BMW: Stil, Ndriçim dhe Elegancë

Për të shtuar një ndriçim të shkëlqyer dhe një prekje moderne në makinën tuaj BMW, zgjidhja juaj është LED Angel Eyes. Këto drita të vecanta japin një pamje tërheqëse dhe të personalizuar ndërsa ofrojnë një ndriçim të fuqishëm dhe të qartë për rrugën para jush.

Dizajnuar për të përputhur përsosur me modelin tuaj BMW, LED Angel Eyes sjellin një stil të rafinuar dhe një prekje të veçantë në makinën tuaj. Përdorimi i teknologjisë së diodave të ndriçimit të fundit siguron një ndriçim të qartë dhe të përsosur në çdo kohë të ditës.

Jo vetëm që këto LED Angel Eyes japin një pamje tërheqëse, por gjithashtu përmirësojnë sigurinë tuaj në rrugë. Ndriçimi i tyre i fuqishëm dhe i qartë siguron që të shihni dhe të shiheni më lehtë nga shoferët e tjerë në rrugë, duke përmirësuar kështu ndjeshmërinë dhe sigurinë në udhëtimin tuaj.

Me instalim të lehtë dhe një pasqyrë të përsosur të modelit të BMW-së tuaj, LED Angel Eyes janë një zgjedhje e shkëlqyer për ata që dëshirojnë të ndryshojnë pamjen dhe performancën e makinës së tyre. Nëse jeni në kërkim të një ndriçimi të fuqishëm, stil dhe elegancë, mos hezitoni më: zgjidhni LED Angel Eyes për BMW-n tuaj sot!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Led Angel Eyes Per Bmw”

Your email address will not be published. Required fields are marked *