Starlight Yje Tavani Per Makina

11000 L

Starlight Yje Tavani Per Makina

Transport ne gjithe Shqiperine

  • 200 Lek ne Tirane
  • 300 Lek Jashte Tiranes

 

Guaranteed Safe Checkout

Starlight Yje Tavani Per Makina: Sjell Qiellin e Natës në Makinen Tuaj

Transformoni përvojën tuaj të ngasjes me yjet e tavanit për makina, duke sjellë magjinë e qiellit të natës në brendësinë e automjetit tuaj. Këto drita LED të sofistikuara krijojnë një atmosferë unike dhe relaksuese, duke bërë çdo udhëtim më të veçantë.

Pse të Zgjedhni Starlight Yje Tavani Per Makina?

1.Estetikë e Pashembullt : Yjet e tavanit shtojnë një ndjesi luksi dhe stili në makinën tuaj, duke e bërë brendësinë të duket më e sofistikuar dhe moderne.

2.Përvojë Relaksuese : Ndriçimi i butë dhe i këndshëm krijon një ambient relaksues, perfekt për udhëtime të gjata apo për të kaluar kohën në trafik.

3.Personalizim i Thjeshtë : Yjet e tavanit vijnë në një sërë ngjyrash dhe intensitetesh, të cilat mund t’i personalizoni sipas preferencave tuaja. Disa modele madje ofrojnë funksione që ndryshojnë ngjyrën dhe ritmin e ndriçimit.

4. Instalim i Lehtë : Me kitet tona të kompletuara, instalimi i yjeve të tavanit në makinën tuaj është i shpejtë dhe i lehtë. Shumica e produkteve tona vijnë me udhëzime të detajuara dhe të gjitha mjetet e nevojshme.

5. Cilësi dhe Qëndrueshmëri : Dritat LED janë të njohura për jetëgjatësinë e tyre dhe për efikasitetin energjetik. Produktet tona janë të ndërtuara për të qëndruar dhe për të ofruar ndriçim cilësor për vite me radhë.

Si Funksionojnë?

Starlight Yje Tavani Per Makina përdorin fibra optike të ndriçuara nga një burim LED për të krijuar efektin e yjeve. Ato janë të vendosura në tavanin e makinës dhe lidhen me një kontrollues që ju lejon të rregulloni ndriçimin dhe ngjyrën. Disa modele ofrojnë edhe një telekomandë për kontroll më të lehtë.

Ku Mund të Përdoren?

Starlight Yje Tavani Per Makina janë perfekte për çdo lloj makine, nga sedanët e vogël te SUV-të e mëdhenj. Ato janë gjithashtu një zgjedhje e shkëlqyer për limuzinat dhe automjetet për ngjarje të veçanta, duke shtuar një prekje të sofistikuar dhe të veçantë.

Investoni në Starlight Yje Tavani Per Makina dhe shijoni një udhëtim nën një qiell yjesh sa herë që jeni në rrugë. Bëni makinën tuaj një vend magjik ku çdo udhëtim bëhet një përvojë unike dhe e paharrueshme.

Nëse keni ndonjë pyetje ose keni nevojë për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni. Ne jemi këtu për t’ju ndihmuar të zgjedhni produktin e përsosur për nevojat tuaja.

Cmimet e yjeve i gjeni si më poshtë :
1. 300 Yje 11.000L të reja
2. 500 Yje 16.500L të reja
3. 700 Yje 20.000L të reja

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Starlight Yje Tavani Per Makina”

Your email address will not be published. Required fields are marked *